interloco g

Pomoc
TECHNICZNA

Jeśli chcą Państwo
skierować zapytanie
prosimy skorzystać z formularza

Formularz

Formularz - helpdesk

Prosimy o dokonanie wpisu jak najbardziej wyczerpującego, pozwoli to na uniknięcie notorycznego kontaktu w celu poznania zgłaszanej usterki i przyśpieszy proces obsługi zgłoszenia.

...

Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę Aksel Sp. z o. o., w celu obsługi formularza. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana jest Aksel Sp. z o.o. z siedzibą w 44-207 Rybnik ul. Lipowa 17. Dane osobowe są przetwarzane w celu obsługi zapytania dot. produktów i/lub usług administratora danych. Podanie danych osobowych przez Panią/Pana jest całkowicie dobrowolne. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Dane kontaktowe:

HelpDesk
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
D: +48 32 42 95 155
M: +48 607 058 001

 

logo AKSEL

Aksel Sp. z o. o.  •  ul. Lipowa 17  •  44-207 Rybnik
tel. 32 42 95 100  •  koleje@aksel.com.pl  •  www.aksel.com.pl